Odporúčaný článok

Riešky tábor - Milí naši Rieškari, ako je už zvykom, aj tento rok sme si pre Vás pripravili Letný tábor Riešok. Je to desaťdňová akcia počas ktorej sa zabavíte, niečo naučíte a hlavne … Prejsť na článok

×
# Meno Škola Kat. Σ1 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 :( Σ2
0
1 Norbert Barnáš GAMČA
9
50 10 10 10 10 10 100
0
1 Tomáš Zuzík ZŠ+MŠ Dubová, BA
8
50 10 10 10 10 10 100
0
1 Tomáš Černý G L. Sáru
8
50 10 10 10 10 10 10 100
0
1 Viktoriia Boyko ZŠ+MŠ Budimír
5
50 10 10 10 10 10 10 100
12
5 Alena Chladna GAMČA
7
49 10 10 10 10 10 99
4
5 Alica Jencova SŠ Novohradská
8
50 10 10 10 10 8 9 99
4
5 Matej Vaško GAMČA
6
50 10 9 10 10 10 99
14
8 David Pázman GAMČA
8
48 10 10 10 10 10 98
14
8 Marián Kovaľ GAMČA
9
48 10 10 10 10 10 98
7
8 Martin Pistovčák GAMČA
9
50 10 10 10 8 10 98
10
11 Filip Hladik GAMČA
7
50 10 9 8 10 10 97
10
11 Ivana Kováčová GAMČA
9
50 10 10 10 8 9 97
10
11 Martin Domány SŠ Novohradská
7
50 8 10 10 10 9 97
10
11 Tamarka Krivošíková SŠ Novohradská
8
50 10 10 10 10 7 97
10
11 Žofia Bartová SZŠ Bajkalská, BA
8
50 8 10 10 10 9 97
6
16 Matej Cisko GAMČA
9
48 10 10 10 8 10 96
0
17 Eliška Bratková GAMČA
7
49 10 10 10 10 6 95
16
17 Jakub Hladík GAMČA
9
50 10 10 10 8 7 95
11
19 Mojmír Hájek GAMČA
9
46 10 10 10 10 8 94
6
20 Klára Kusovská GAMČA
7
47 8 10 8 10 10 93
6
20 Lucia Tóthová GAMČA
8
47 8 10 10 10 8 93
2
20 Vincent Huňa ŠpMNDaG
6
48 10 9 10 10 6 93
15
23 Jana Oswaldová GAMČA
8
43 8 10 10 10 10 91
22
23 Matúš Fülöp GAMČA
9
50 10 3 10 8 10 91
18
23 Timo Valky SŠ Novohradská
7
42 10 10 10 10 9 91
22
23 Zuzana Kovárová G Metodova, BA
6
50 10 7 7 10 7 91
3
27 Juraj Strizko GAMČA
9
46 10 10 10 8 6 90
10
27 Teo Gertler GAMČA
9
49 6 10 10 8 7 90
7
29 Richard Krajča GAMČA
9
44 10 10 10 7 8 89
12
29 Tereza Višňovská G Metodova, BA
6
49 10 8 10 10 2 89
28
29 Tomáš Šavol ŠpMNDaG
9
50 9 10 10 10 89
15
32 Eliška Gašparíková CZŠ Narnia, BA
7
49 9 4 10 10 6 88
6
32 Jakub Hudec GAMČA
6
43 10 9 6 10 10 88
11
32 Jakub Lecák GAMČA
9
40 10 10 10 9 9 88
4
32 Michal Haverlík GAMČA
9
44 10 10 10 8 6 88
2
36 Rastislav Pech GAMČA
9
45 7 10 10 7 8 87
11
37 Lipka Lukas ŠpMNDaG
8
47 1 10 10 10 5 83
6
37 Šimon Sater GAMČA
8
40 10 10 10 4 9 83
13
39 Adela Filkornová GAMČA
9
47 10 10 5 8 2 82
10
40 Lucia Tomčániová GAMČA
9
46 9 10 6 8 79
6
40 Pavol Čipka GAMČA
6
45 10 6 6 2 10 79
11
40 Theo Levrinc ŠpMNDaG
6
37 10 7 5 10 10 79
2
40 Ľuboš Šesták ZŠ+MŠ Vývojová, BA
8
43 7 10 6 7 6 79
5
44 Šimon Komara ZŠ Kúpeľná, PO
8
38 10 8 10 10 1 77
2
45 Martin Roman GAMČA
9
40 7 10 6 8 5 76
3
46 Andrej Rybar ZŠ+MŠ Komenského, BA
5
40 10 10 6 0 8 74
10
46 Jakub Lafférs ZŠ Narnia, BB
7
35 9 6 7 10 7 74
8
46 Marek Haverlík ŠpMNDaG
5
36 10 10 8 10 74
6
49 Daniel Ulický SZŠ BESST, TT
6
40 8 3 7 8 10 5 71
14
49 Julka Pleschová SŠ Novohradská
8
29 10 10 10 8 0 4 71
10
49 Lucia Ondrušová ZŠ Ostredková, BA
5
32 10 7 6 9 7 71
12
49 Matej Stupka SŠ Novohradská
7
30 7 4 10 10 10 71
5
53 Linda Molnarova ŠpMNDaG
6
39 10 7 6 1 5 68
0
54 Pavol Rybár GAMČA
7
36 3 0 10 10 8 67
5
55 Ján Dokupil EZŠ, BA
8
31 0 10 10 7 8 66
5
56 Samuel Onderik SŠ Sv. Rodiny, BA
6
37 8 10 10 65
10
56 Simona Haverlíková GAMČA
9
27 10 10 10 8 0 65
7
58 Marek Syč EZŠ, BA
8
37 6 6 10 3 0 62
12
58 Tomáš Halamiček SŠ Novohradská
9
25 10 10 10 0 4 4 1 62
6
60 Matej Krajčír SŠ Novohradská
6
27 10 5 9 10 61
9
61 Jakub Studenka SŠ Novohradská
6
25 10 6 5 8 3 57
6
62 Nina Solaničová GMA
7
35 5 7 10 3 54
2
63 Leonhard Miklas Schulz GAMČA
6
30 9 0 7 4 50
6
63 Samuel Havalda SŠ Novohradská
9
26 10 10 4 50
1
65 Michaela Plšíková GPUK
9
28 10 10 48
9
65 Šimon Halamiček SŠ Novohradská
8
18 7 10 8 4 2 1 48
11
67 Patrik Sklenár ZŠ Komenského, SL
6
35 4 1 7 47
38
68 Richard Gottweis GMA
6
46 46
5
69 Dominik Bezák ŠpMNDaG
8
28 3 6 8 45
3
69 Tomáš Urmanič GAMČA
6
27 3 3 7 3 2 0 45
29
71 Adela Pulišová ZŠ Karloveská, BA
8
41 41
23
72 Dávid Filo ZŠ Mariánska, PD
9
38 38
0
73 Eliška Mária Stašová SŠ Novohradská
6
0 10 9 8 10 37
1
74 Dorota Barkáčová SŠ Novohradská
6
15 2 3 8 28
0
75 Adrian Šimko GAMČA
9
0 6 10 3 8 27
4
76 Branislav Krajčík ŠpMNDaG
5
23 2 1 0 0 0 26
2
76 Martina Hodulova La Salle
8
11 10 9 6 26
5
78 Roman Zold ZŠ+MŠ Komenského, BA
5
22 22
4
79 Jakub Orlík GAMČA
7
15 0 0 1 1 0 17
3
80 Jakub Imrišek GAMČA
8
14 14
2
81 adam gondzur CZŠ Narnia, BA
7
8 8
2
82 Alena Koutná ZŠ Lachova, BA
5
3 3