​Ahojte!

Zajtra je vyhlásená výstraha tretieho stupňa pred horúčavami, takže sme sa rozhodli posunúť posústredkové stretko o 1 hodinu neskôr na 16:00, miesto zostáva rovnaké. 

Taktiež si nezabudnite zobrať pokrývku hlavy, natrite sa opaľovacím krémom a zoberte si so sebou dostatočné množstvo vody - odporúčame aspoň 1 liter, voda by sa tam mala dať dopustiť.

Tešíme sa na vás!

Za vedúcich,

Radko

Komentáre (0)

  • Žiadne komentáre

Pridaj komentár

Pridať komentár môžeš iba keď si prihlásený!

Prihlásiť sa