Verzia na tlač sa pripravuje...

Výsledky 1. kola

# Meno Škola Kat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 P1 :( Σ1
1 Matej Bachniček ŠpMNDaG 8 10 9 10 10 10 7 56
2 Hana Erdélyiová ZŠ Pankúchova, BA 5 10 10 10 8 10 6 54
2 Martin Domány SŠ sv. Františka, BA 5 10 10 10 10 9 5 54
4 Jakub Krivošík SŠ Novohradská 9 7 10 10 10 10 10 3 53
4 Žofia Bartová SZŠ Bajkalská, BA 6 10 10 8 10 10 5 53
6 Lukáš Šuster GAMČA 9 10 9 10 8 10 5 52
6 Matej Cisko GAMČA 7 7 10 9 10 10 6 52
6 Teo Gertler GAMČA 7 10 10 10 9 5 10 3 52
9 Ivana Kováčová GAMČA 7 10 10 9 9 8 5 51
9 Jakub Hladík GAMČA 7 10 9 9 10 10 3 51
9 Marián Kovaľ GAMČA 7 5 10 8 8 10 8 7 51
12 Adela Heftyová SŠ Novohradská 8 6 10 10 10 10 4 50
12 Matúš Pokorný GAMČA 8 6 10 10 10 8 6 50
12 Tamarka Krivošíková SŠ Novohradská 6 10 10 10 7 10 3 50
15 Matus Fulop GAMČA 7 10 10 10 9 10 49
15 Sára Borská SŠ Novohradská 5 10 10 10 8 4 9 10 49
15 Tomáš Kováč GAMČA 9 10 10 10 10 5 4 49
18 Martin Vaško GAMČA 9 10 8 10 10 10 48
19 Dominik Bezák ŠpMNDaG 6 10 10 8 8 8 3 47
19 Eva Pálková GAMČA 8 10 8 9 10 10 47
19 Timotej Bezák ŠpMNDaG 9 10 7 10 10 6 4 47
19 Viliam Gottweis GAMČA 8 6 10 9 10 8 4 47
23 Timotej Manczal GAMČA 7 10 10 10 10 5 45
24 Adela Pulišová ZŠ Karloveská, BA 6 10 10 10 3 6 3 42
24 Michal Haverlík GAMČA 7 5 10 8 7 10 2 42
26 Martin Pistovčák GAMČA 7 7 5 4 10 10 5 41
26 Philip Ivan Levrinc ŠpMNDaG 7 7 8 7 9 10 41
28 Šimon Sater GAMČA 6 5 8 10 10 1 6 40
29 Michael Sulo ŠpMNDaG 5 10 3 5 8 8 8 39
30 Julka Pleschová SŠ Novohradská 6 10 10 8 7 3 38
30 martin szollos GAMČA 9 5 6 10 9 8 38
32 Viktor Sabaj GAMČA 7 7 10 8 7 4 36
33 Jakub Imrišek GAMČA 6 8 7 2 8 6 4 35
33 Lucia Tóthová GAMČA 6 4 5 10 7 9 35
35 Rudolf Kusý GAMČA 8 1 7 10 8 1 4 3 33
36 Ľuboš Šesták ZŠ+MŠ Vývojová, BA 6 1 8 6 8 9 32
37 Mojmír Hájek GAMČA 7 10 6 4 3 8 31
38 Pavol Rybár ZŠ+MŠ Komenského, BA 5 10 3 7 10 30
38 Peter Vojtko ZŠ+MŠ Za kasárňou, BA 5 10 10 10 30
40 Amália Gräffingerová SŠ Novohradská 7 9 9 9 2 29
40 Michal Imrišek GAMČA 9 8 3 10 8 29
42 Alan Stašík ZŠ kpt. J. N. Stupava 5 4 7 10 2 5 28
43 Sarah Klopštock ŠpMNDaG 7 10 8 3 6 27
44 jakub bugala ZŠ kpt. J. N. Stupava 7 9 7 3 4 3 26
45 Filip Kasperkevič GAMČA 9 6 3 5 10 24
46 Adela Filkornová GAMČA 7 10 3 7 2 22
47 Alexander Vaňko GAMČA 7 7 9 4 20
47 Jana Oswaldova GAMČA 6 2 7 6 3 1 1 20
47 Ján Vidéky ZŠ Matky Alexie, BA 5 5 0 7 8 20
50 Tereza Bartáková ŠpMNDaG 5 5 5 1 5 3 19
51 Jakub Černý ŠpMNDaG 7 2 4 2 6 4 18
51 Tamara Brecikova GAMČA 6 1 8 3 2 4 18
53 Richard Gottweis GAMČA 5 10 6 16
53 Samuel Ferenc GAMČA 9 6 10 16
55 Jakub Berčík GAMČA 9 8 7 15
56 Jana Ružičková SŠ Novohradská 6 2 7 5 0 14
57 Peter Kotuliak ZŠ Podzáhradná, BA 5 6 7 13
58 Júlia Ďurišová GAMČA 7 7 1 0 3 1 12
59 Richard Komora GAMČA 9 6 6
60 Monika Oswaldova SŠ sv. Františka, BA 9 2 0 1 2 5
61 Sara Sensi GAMČA 8 3 3
62 Alexandra Lukáčová ŠpMNDaG 8 2 2
62 Patrik Novosedlík ZŠ Lamač 9 0 2 2
64 Tomáš Kučerka GAMČA 9 1 1
65 Hugo Vršanský GAMČA 8 0 0 0