Letný tábor 2016

Prihlasovanie sa na tábor je uzavreté, ak by ste napriek tomu chceli dieťa prihlásiť, môžete sa informovať o kapacitnom stave na čísle 0911 242 504 (Peter Hraška).

Milí rodičia,

kolektív vedúcich matematického korešpondenčného seminára Riešky pozýva vaše dieťa na Letnú školu Riešok. Naše prázdninové sústredenie sa tento rok uskutoční už po pätnásty raz, tentoraz na chate Lodiar na Počúvadle. Zúčastniť sa ho môžu žiaci (absolventi) 5. ročníka ZŠ až 1. ročníka SŠ.

Kedy: 22. august (pondelok) – 31. august 2016 (streda)
Kde: Chata Lodiar – Počúvadlianske jazero
Cena: 195,- € (+cena autobusu 5,-€)
Z toho záloha: 30,- €
Doprava:

 • Z Bratislavy do Žarnovice rýchlikom R833 Sitno (odchod z Hlavnej stanice o 8:01). Zo Žarnovice na Počúvadlo objednaným autobusom (príchod na chatu okolo 11:45). Stretávame sa vo vestibule Hlavnej stanice o 7:20.
 • Z Počúvadla do Žarnovice objednaným autobusom (odchod okolo 12:00). Zo Žarnovice do Bratislavy rýchlikom R838 Bystrica, predpokladaný príchod na Hlavnú stanicu o 15:59.

Cena autobusu je 5,- € (obojsmerne). Doprava sa uhrádza v deň odchodu hlavnému vedúcemu.
Na vlakovú dopravu plánujeme využiť cestovanie vlakmi zadarmo. Do prihlášky napíšte číslo kartičky na bezplatnú vlakovú dopravu, ktoré nájdete v jej pravom dolnom rohu. Pre účastníkov bez bezplatnej dopravy vybavíme skupinový lístok, cena dopravy aj s autobusom bude 12,- €. Ak bude mať Vaše dieťa v čase sústredenia 15 rokov, potrebuje mať pri sebe vhodný študentský preukaz.
Účastníci necestujúci z Bratislavy – individuálna doprava (označte prosím v návratke), resp. podľa telefonickej dohody.

V cene je zahrnuté:
9x ubytovanie + strava 5x denne, doprava, program a ceny

Nezabudnite pribaliť:
preukaz poistenca, potvrdenie o bezinfekčnosti, oblečenie na šport a zábavu (vrátane náhradného oblečenia a obuvi), vetrovku, prezuvky, šatku, plavky, pero, zošit, repelent, pršiplášť,  pingpongovú raketu

Kontakt:
Váš záujem treba ohlásiť do 17. júna 2016 Prihlasovanie sa na tábor je uzavreté, ak by ste napriek tomu chceli dieťa prihlásiť, môžete sa informovať o kapacitnom stave na čísle 0911 242 504 (Peter Hraška). Ak do daného dátumu zvýšia miesta, bude možné prihlásiť sa aj neskôr. V prípade problémov s odosielaním prihlášky použite prosím email: peter@hraska.sk. Uveďte v ňom nasledujúce informácie:

 • Meno a priezvisko dieťaťa:
 • Dátum narodenia dieťaťa:
 • Adresa bydliska dieťaťa:
 • Telefón rodiča (aj s predvoľbou):
 • Telefón dieťaťa:
 • Záujem o cestovanie spoločne z Bratislavy do ŠvP (tam): áno/nie
 • Záujem o cestovanie spoločne z ŠvP do Bratislavy (späť): áno/nie
 • Záujem o vegetariánsku stravu pre dieťa: áno/nie
 • Číslo karty na bezplatnú vlakovú dopravu:
 • Iné požiadavky na stravu pre dieťa (mliečne alergie, špeciálne diéty zo zdr. dôvodov, …):
 • Zdravotné problémy dieťaťa (alergia, dlhodobo užívané lieky, astma,…):

Zároveň s prihlásením treba uhradiť zálohu 30€ na účet Občianskeho združenia Matematická spoločnosť – MLADÝ GÉNIUS, IČO: 31797407, číslo účtu: 0172477382/0900, Slovenská sporiteľňa. Ako variabilný symbol, uveďte prvé šesťčíslie rodného čísla vášho dieťaťa, v opačnom prípade nebudeme vedieť identifikovať vašu platbu. Konštantný symbol je 0558. Prosím neuhrádzajte zálohu poštovou poukážkou, spôsobuje nám to technické problémy s identifikáciou platcu.

Prihláška sa stáva záväznou až po uhradení zálohy. Zvyšok poplatku sa hradí v deň nástupu 22.8.2015 hlavnému vedúcemu (ráno na stanici). Písomné vyhlásenie o zdravotnom stave dieťaťa predložte v deň nástupu, nesmie byť staršie ako jeden deň.

V prípade otázok môžete poslať e-mail na peter@hraska.sk alebo zavolať na číslo 0911 242 504 (Peter Hraška) alebo 0902 066 099 (Dana Kopcová).

karticka – číslo na preukaze ŽSR

Prihlasovanie sa na tábor je uzavreté, ak by ste napriek tomu chceli dieťa prihlásiť, môžete sa informovať o kapacitnom stave na čísle 0911 242 504 (Peter Hraška).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *