Jarný výlet 2016

Zdravíme Ťa, ctihodný riešiteľ!

 

Prinášame správu zlú, prehroznú. Na naše Rieškarske kráľovstvo zaútočil veľký zlý drak! Podpálil našu obľúbenú chatu na Kubrici, uniesol už päť vedúcich a ak ste náhodou niekedy nedostali svoje opravené riešenia, tak ich pravdepodobne zjedol. Takto to predsa ale nesmieme nechať! Musíme s tým niečo urobiť!

 

Čujte čujte, riešiteľ, vedúci,

na dračiu výpravu volanie

že hľadá sa Rieškar súci

čo toho netvora zaženie!

 

Dračisko sídli v nedobytnej pevnosti, vysokými múrmi obohnanej, hlboko v horech ukrytej. Vydať sa musíme na strastiplný pochod do karpatských skál, na konci ktorého budeme čeliť obrancom jeho hradu, čiernej mágii, dračiemu ohňu a kto vie čomu ešte. Môžeme ho premôcť len odvahou a veľkým počtom a práve preto potrebujeme aj Vás, aby si sa mu spolu s nami postavili a spoločne očakávali víťazstvo alebo hrdinskú smrť.

 

Pozývame Vás týmto na jarný rieškarský výlet, ktorý sa uskutoční dňa 28.5.2016. Stretneme sa na Mariánke na námestí (zastávka 37) o 9:40 a rozídeme sa na zastávke električiek Detvianska v Rači o 17:30 (zastávka 3 a 5).

 

Pýtate sa, čo sa na takom výlete bude diať? Pýtate sa dobre, lebo práve na to Vám chceme odpovedať. Pôjdeme na túru po Malých Karpatoch (medzi Mariánkou a Račou, 15 km s miernym prevýšením), zahráme si hru podobnú tým na sústredku a užijeme si kopec zábavy :)

 

Zaujala Ťa naša ponuka a máš chuť sa pridať? Nezabudni si priniesť podpísanú návratku (nájdeš tu navratka), športové oblečenie na túru, turistickú obuv, šatku, jedlo a pitie a hlavne dobrú náladu :).

 

Keby ste si v prípade zlého počasia náhodou neboli istí, či sa výlet koná, alebo by ste nebodaj nevedeli trafiť na miesto stretnutia, môžete nás kontaktovať telefonicky na číslach:

0910 240 268 (Juraj Májek),    0948 111 961 (Ľubo Holka)

V prípade iných otázok nám môžete napísať aj e-mail na riesky@riesky.sk

 

Tak teda príďte na výlet, ďalej riešte Riešky a ľúbte sa!

vaši Vedúci

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *