Letný tábor 2015

Milí rodičia,

kolektív vedúcich matematického korešpondenčného seminára Riešky pozýva vaše dieťa na Letnú školu Riešok. Naše prázdninové sústredenie sa tento rok uskutoční už po štrnásty raz, tentoraz v ŠvP Klačno. Zúčastniť sa ho môžu žiaci (absolventi) 5. ročníka ZŠ až 1. ročníka SŠ.

Kedy: 22. august (sobota) – 31. august 2015 (pondelok)
Kde: ŠvP Kľačno (www.svpklacno.sk)
Cena: 185,- € (+cena autobusu 4,-€)
Z toho záloha: 30,- €
Doprava:

 • Z Bratislavy do Prievidze rýchlikom R723 Vtáčnik (odchod z Hlavnej stanice o 10:55). Z Prievidze do Kľačna objednaným autobusom (príchod na chatu okolo 14:30). Stretávame sa vo vestibule Hlavnej stanice o 10:15.
 • Z Kľačna do Prievidze objednaným autobusom (odchod okolo 11:15). Z Prievidze do Bratislavy rýchlikom R724 Remata, predpokladaný príchod na Hlavnú stanicu o 15:05.

Cena autobusu je 4,- € (obojsmerne). Doprava sa uhrádza v deň odchodu hlavnému vedúcemu.
Na vlakovú dopravu odporúčame využiť cestovanie vlakmi zadarmo. Do prihlášky napíšte číslo kartičky na bezplatnú vlakovú dopravu, ktoré nájdete v pravom dolnom rohu. Pre účastníkov bez bezplatnej dopravy vybavíme skupinový lístok, cena lístku na vlak spolu s autobusm bude 10,- €. Ak bude mať Vaše dieťa v čase sústredenia 15 rokov a viac, potrebuje mať pri sebe vhodný študentský preukaz.
Účastníci necestujúci z Bratislavy – individuálna doprava (označte prosím v návratke), resp. podľa telefonickej dohody.

V cene je zahrnuté:
9x ubytovanie + strava 5x denne, doprava, program a ceny

Nezabudnite pribaliť:
preukaz poistenca, potvrdenie o bezinfekčnosti, oblečenie na šport a zábavu (vrátane náhradného oblečenia a obuvi), vetrovku, prezuvky, šatku, plavky, pero, zošit, repelent, pršiplášť

Kontakt:
Váš záujem treba do 10. júna 2015 stále máme voľne miesta! ohlásiť vyplnením prihlášky. Ak do daného dátumu zvýšia miesta, bude možné prihlásiť sa aj neskôr. V prípade problémov s odosielaním prihlášky použite prosím email: peter@hraska.sk. Uveďte v ňom nasledujúce informácie:

 • Meno a priezvisko dieťaťa:
 • Dátum narodenia dieťaťa:
 • Adresa bydliska dieťaťa:
 • Telefón rodiča (aj s predvoľbou):
 • Telefón dieťaťa:
 • Záujem o cestovanie spoločne z Bratislavy do ŠvP (tam): áno/nie
 • Záujem o cestovanie spoločne z ŠvP do Bratislavy (späť): áno/nie
 • Záujem o vegetariánsku stravu pre dieťa: áno/nie
 • Číslo karty na bezplatnú vlakovú dopravu:
 • Iné požiadavky na stravu pre dieťa (mliečne alergie, špeciálne diéty zo zdr. dôvodov, …):
 • Zdravotné problémy dieťaťa (alergia, dlhodobo užívané lieky, astma,…):

Do rovnakého termínu treba uhradiť zálohu 30€ na účet Občianskeho združenia Matematická spoločnosť – MLADÝ GÉNIUS, IČO: 31797407, číslo účtu: 0172477382/0900, Slovenská sporiteľňa. Ako variabilný symbol, uveďte prvé šesťčíslie rodného čísla vášho dieťaťa, v opačnom prípade nebudeme vedieť identifikovať vašu platbu. Konštantný symbol je 0558. Prosím neuhrádzajte zálohu poštovou poukážkou, spôsobuje nám to technické problémy s identifikáciou platcu.

Prihláška sa stáva záväznou až po uhradení zálohy. Zvyšok poplatku sa hradí v deň nástupu 22.8.2015 hlavnému vedúcemu (ráno na stanici). Písomné vyhlásenie o zdravotnom stave dieťaťa predložte v deň nástupu, nesmie byť staršie ako jeden deň.

V prípade otázok môžete poslať e-mail na peter@hraska.sk alebo zavolať na číslo 0911 242 504 (Peter Hraška) alebo 0902 066 099 (Dana Kopcová).

preukaz – číslo na preukaze ŽSR