Denný tábor 2015

 

Milí rodičia a riešitelia,

kolektív Rieškarov aj tento rok organizuje denný tábor počas letných prázdnin. Tohtoročným termínom sú dni 6-10.7. Denný tábor bude trvať klasicky 5 dní, uskutoční sa v priestoroch gymnázia na Grösslingovej, každý deň je príchod medzi 7:30 a 8:00 a odchod medzi 15:30 a 16:00, reps. individuálne podľa jednotlivých dní.

Zúčastniť sa tábora môžu žiaci prvého a druhého stupňa základných škôl.

Kedy: 6. júl (pondelok) – 10. júl 2015 (piatok)
Kde: Gymnázium Grösslingová 18
Cena: 55,- €

V cene je zahrnuté:
program na 5 dní, 5x teplá strava na obed a olovrant , v prípade ak rodič dovolí, tak nanuk či zmrzlina

Nezabudnite pribaliť:
preukaz poistenca(resp. kópia), písacie potreby, zošit, vlastnú označenú flašu na pitie, prípadne náhradné športové oblečenie

Kontakt:
Váš záujem treba do 20. júna 2015 ohlásiť vyplnením prihlášky nižšie. Ak do daného dátumu zvýšia miesta, bude možné prihlásiť sa aj neskôr. V prípade problémov s odosielaním prihlášky použite prosím email: it@riesky.sk. Uveďte v ňom všetky potrebné informácie z prihlášky.

Do rovnakého termínu treba uhradiť plnú sumu na účet Občianskeho združenia Matematická spoločnosť – MLADÝ GÉNIUS, IČO: 31797407, číslo účtu: 0172477382/0900, Slovenská sporiteľňa. Ako variabilný symbol, uveďte prvé šesťčíslie rodného čísla vášho dieťaťa, v opačnom prípade nebudeme vedieť identifikovať vašu platbu. Konštantný symbol je 0558. Prosím neuhrádzajte zálohu poštovou poukážkou, spôsobuje nám to technické problémy s identifikáciou platcu. Ako poznámku pre prijímateľa uveďte prosím meno Vášho dieťaťa, uľahčíte nám tým koordináciu.

V prípade otázok ohľadom účasti a samotného táboru, kontaktujte ries.riesky@gmail.com.

Prihláška: