Letný tábor Riešok 2014

Milí rodičia,

kolektív vedúcich matematického korešpondenčného seminára Riešky pozýva vaše dieťa na Letnú  školu Riešok. Naše prázdninové sústredenie sa tento rok uskutoční už po trinásty raz, tentoraz v ŠvP Zliechov. Zúčastniť sa ho môžu žiaci (absolventi) 5. ročníka ZŠ až 1. ročníka SŠ.

Kedy:                  22. august (piatok) – 31. august 2014 (nedeľa)
Kde:                    ŠvP  Zliechov,  Zliechov
Cena:                  165,- € (bez dopravy, cena dopravy je 10,-€)
Z toho záloha:    30,- €

Doprava:

  • Z Bratislavy do Trenčína rýchlikom R603 Čingov (odchod z Hlavnej stanice o 7:55). Z Trenčína do Ilavy osobným vlakom 3309. Z Ilavy do Zliechova objednaným autobusom (príchod okolo 11:15). Stretávame sa vo vestibule Hlavnej stanice o 7:15.
  • Zo Zliechova do Ilavy objednaným autobusom (odchod o 12:30). Z Ilavy do Trenčína osobným vlakom 3382. Z Trenčína do Bratislavy rýchlikom R606 SHOPPIE.SK, predpokladaný príchod na Hlavnú stanicu o 16:05.

Cena dopravy je 10,- € (obojsmerne). Doprava sa uhrádza v deň odchodu hlavnému vedúcemu. Účastníci necestujúci z Bratislavy – individuálna doprava (označte prosím v návratke), resp. podľa telefonickej dohody.

V cene je zahrnuté:
9x ubytovanie + strava 5x denne, doprava, program a ceny

Nezabudnite pribaliť
preukaz poistenca, potvrdenie o bezinfekčnosti, oblečenie na šport a zábavu (vrátane náhradného oblečenia a obuvi), vetrovku, prezuvky, šatku, plavky, pero, zošit, repelent, pršiplášť

Kontakt:
Váš záujem treba ohlásiť cez elektronickú prihlášku. V prípade problémov s odosielaním prihlášky použite prosím email: peter.barancok@gmail.com. Uveďte v ňom nasledujúce informácie: Meno a priezvisko dieťaťa, dátum narodenia dieťaťa, adresa bydliska dieťaťa, telefón rodiča (aj s predvoľbou), telefón dieťaťa, záujem o cestovanie spoločne z Bratislavy do ŠvP (áno/nie), záujem o cestovanie spoločne z ŠvP do Bratislavy (áno/nie), záujem o vegetariánsku stravu pre dieťa, iné požiadavky na stravu pre dieťa (mliečne alergie, špeciálne diéty zo zdr. dôvodov, …), zdravotné problémy dieťaťa (alergia, dlhodobo užívané lieky, astma,…).

Do rovnakého termínu treba uhradiť zálohu 30€ na účet Občianskeho združenia Matematická spoločnosť – MLADÝ GÉNIUS, IČO: 31797407, číslo účtu: 0172477382/0900, Slovenská sporiteľňa. Ako variabilný symbol, uveďte prvé šesťčíslie rodného čísla vášho dieťaťa, v opačnom prípade nebudeme vedieť identifikovať vašu platbu. Konštantný symbol je 0558. Prosím neuhrádzajte zálohu poštovou poukážkou, spôsobuje nám to technické problémy s identifikáciou platcu.

Prihláška sa stáva záväznou až po uhradení zálohy.

Zvyšok poplatku sa hradí v deň nástupu 22.8.2014 hlavnému vedúcemu (ráno na stanici).

Písomné vyhlásenie o zdravotnom stave dieťaťa predložte v deň nástupu, nesmie byť staršie ako jeden deň.

V prípade otázok môžete poslať e-mail na prihlasky@riesky.sk alebo zavolať na číslo 0914 212 756 (Peter Barančok) alebo 0911 242 504 (Peter Hraška).