Denný tábor 2019

Milí rodičia a riešitelia,

aj tento rok Vám počas prvého prázdninového týždňa prinášame možnosť niečo sa naučiť a pri tom sa aj zabaviť na našom dennom tábore.

Tohtoročným termínom sú dni pondelok 1.7. až štvrtok 4.7.

Denný tábor sa uskutoční v priestoroch gymnázia na Grösslingovej, každý deň je príchod stanovený medzi 7:30 a 8:00 a odchod medzi 15:00 a 15:30, resp. individuálne podľa jednotlivých dní.

Zúčastniť sa tábora môžu žiaci prvého a druhého stupňa základných škôl.

Kedy: 1. júl (pondelok) – 4. júl 2019 (štvrtok)
Kde: Gymnázium Grösslingová 18
Cena: 50€

V cene je zahrnuté:

program na 4 dni, 4x teplá strava na obed, desiata a olovrant, v prípade, že rodič dovolí, tak nanuk alebo zmrzlina

Nezabudnite pribaliť:

preukaz poistenca (resp. kópia), písacie potreby, zošit, vlastnú označenú flašu na pitie, prípadne náhradné športové oblečenie

Kontakt:

Váš záujem treba ohlásiť do 24. júna 2019 vyplnením prihlášky. Ak do daného dátumu zvýšia miesta, bude možné prihlásiť sa aj neskôr.

Do rovnakého termínu treba uhradiť plnú sumu na účet Občianského združenia Matematická spoločnosť – MLADÝ GÉNIUS, IČO: 31797407, číslo účtu v IBAN tvare: SK6309000000000172477382, Slovenská sporiteľňa. Ako variabilný symbol, uveďte prvé šesťčíslie rodného čísla vášho dieťaťa, v opačnom prípade nebudeme vedieť identifikovať vašu platbu. Konštantný symbol nie je dôležitý. Prosím neuhrádzajte zálohu poštovou poukážkou, spôsobuje nám to technické problémy s identifikáciou platcu. Ako poznámku pre prijímateľa uveďte prosím meno Vášho dieťaťa, uľahčíte nám tým koordináciu.

V prípade ďalších otázok ohľadom účasti a samotného táboru, kontaktujte: ela.vojtkova@riesky.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *