Letný tábor 2017

Milí rodičia,

kolektív vedúcich matematického korešpondenčného seminára Riešky pozýva vaše dieťa na Letnú školu Riešok. Naše prázdninové sústredenie sa tento rok uskutoční už po šestnásty raz, tentoraz v Hoteli Bumbálka v Makove. Zúčastniť sa ho môžu žiaci (absolventi) 5. ročníka ZŠ až 1. ročníka SŠ.

Kedy: 11. august (piatok) – 20. august 2017 (nedeľa)
Kde: Hotel Bumbálka – Makov
Cena: 170,- € (+ cena autobusu 5,-€)
Z toho záloha: 50,- €
Doprava:

 • Z Bratislavy do Považskej Bystrice rýchlikom R 605 Dargov (odchod z Hlavnej stanice o 9:55​). Z Považskej Bystrice (príchod o 12:06) do Hotela Bumbálka objednaným autobusom (príchod na chatu okolo 13:00). Stretávame sa vo vestibule Hlavnej stanice o 9:15​.
 • Z Hotela Bumbálka do Považskej Bystrice objednaným autobusom (odchod okolo 12:45). Z Považskej Bystrice do Bratislavy rýchlikom RR 714 Dubeň​ (odchod o 14:54), predpokladaný príchod na Hlavnú stanicu o 17:05​.

Cena autobusu je 5,- € (obojsmerne). Na vlakovú dopravu plánujeme využiť bezplatné cestovanie vlakmi. Do prihlášky napíštečíslo kartičky na bezplatnú vlakovú prepravu, ktoré nájdete v jej pravom dolnom rohu. Pre účastníkov nevyužívajúcich bezplatnú prepravu vybavíme skupinový lístok, celková cena dopravy aj s autobusom bude 21,- € . Ak bude mať Vaše dieťa v čase sústredenia 15 rokov, potrebuje mať pri sebe vhodný študentský preukaz. Účastníci necestujúci z Bratislavy – individuálna doprava (označte prosím v návratke), resp. podľa telefonickej dohody.

V cene je zahrnuté:
9x ubytovanie + strava 5x denne, doprava, program a ceny

Nezabudnite pribaliť: 

preukaz poistenca (prípadne kópiu), potvrdenie o bezinfekčnosti, oblečenie na šport a zábavu (vrátane náhradného oblečenia a obuvi), vetrovku, prezuvky, šatku, plavky, pero, zošit, repelent, pršiplášť, príp. pingpongovú raketu, hudobný nástroj

Kontakt:

Váš záujem treba do 7. júla 2017​ ohlásiť na stránke www.riesky.sk v sekcii Tábor cez elektronickú prihlášku. V prípade problémov s odosielaním prihlášky použite prosím email: zajo@riesky.sk. Uveďte v ňom nasledujúce informácie:

 • Meno a priezvisko dieťaťa:
 • Dátum narodenia dieťaťa:
 • Adresa bydliska dieťaťa:
 • Telefón rodiča (aj s predvoľbou):
 • Telefón dieťaťa:
 • Záujem o cestovanie spoločne z Bratislavy  (tam): áno/nie
 • Záujem o cestovanie spoločne do Bratislavy (späť): áno/nie
 • Záujem o vegetariánsku stravu pre dieťa: áno/nie
 • Číslo karty na bezplatnú vlakovú dopravu:
 • Iné požiadavky na stravu pre dieťa (mliečne alergie, špeciálne diéty zo zdr. dôvodov, …):
 • Zdravotné problémy dieťaťa (alergia, dlhodobo užívané lieky, astma,…):

Do rovnakého termínu treba uhradiť zálohu 50€ na účet Občianskeho združenia Matematická spoločnosť – MLADÝ GÉNIUS, IČO: 31797407, Slovenská sporiteľňa, číslo účtu v tvare IBAN: SK63 0900 0000 0001 7247 7382. Ako variabilný symbol, uveďte prvé šesťčíslie rodného čísla vášho dieťaťa, v opačnom prípade nebudeme vedieť identifikovať vašu platbu. Konštantný symbol je 0558. Prosím neuhrádzajte zálohu poštovou poukážkou, spôsobuje nám to technické problémy s identifikáciou platcu. Do poznámky tiež uveďte meno vášho dieťaťa, uľahčí nám to identifikáciu platieb.

Prihláška sa stáva záväznou až po uhradení zálohy.

Zvyšok poplatku sa hradí v deň nástupu 11.8.2017 (ráno na stanici). Písomné vyhlásenie o zdravotnom stave dieťaťa predložte v deň nástupu, nesmie byť staršie ako jeden deň. Tlačivo s vyhlásením o bezinfekčnosti nájdete aj na našej stránke.

V prípade otázok môžete poslať e-mail na zajo@riesky.sk alebo zavolať na číslo 0914 159 257 ​(Matej Králik) alebo 0​948 080 318​ (Matej Parada).

karticka – číslo na preukaze ŽSR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *